یکشنبه, سپتامبر 26, 2021

دفاع از پایان‌نامه دکتری با ارائه محصول دانش‌بنیان!

دانشگاه آزاد دستورالعمل اجرایی و تایید محصولات دانش‌بنیان و تجاری‌سازی شده توسط معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد جهت دفاع از پایان‌نامه دکتری دانشگاه آزاد را تصویب کرد.
به نقل از پارسی پیام؛ دکتر “وحید ضرغامی” قائم مقام معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری با بیان اینکه در سال جدید خبرهای خوشی برای دانشجویان دانشگاه آزاد در راه است، گفت: در سیزدهمین شورای مدیریت دانش‌بنیان دانشگاه آزاد اسلامی، دستورالعمل اجرایی و تایید محصولات دانش‌بنیان و تجاری‌سازی شده توسط معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد جهت دفاع از پایان‌نامه دکتری دانشگاه آزاد مورد بررسی و تصویب در جلسه قرار گرفت و پس از ارزیابی‌های کارشناسی شده و دقیق بر روی آن، دستورالعمل نهایی به زودی ابلاغ خواهد شد.

وی ادامه داد: این دستورالعمل با توجه به اقدامات صورت گرفته در معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری در راستای اجرایی‌سازی ماده 3 آیین‌نامه دفاع دکتری و ایجاد دانشگاه کارآفرین، از طریق شناسایی رساله‌های فناورانه و فعال‌سازی ظرفیت‌های دانشگاه آزاد و تبدیل شدن به دانشگاه حل مساله و دانشگاه کارآفرین تهیه شده است. دانشجویان مقطع دکتری می‌توانند با ارائه محصول یا شرکت دانش‌بنیان حاصل از رسا