یکشنبه, سپتامبر 26, 2021

هافبک بحرین: می‌خواهیم دوباره ایران را شکست بدهیم

هافبک تیم ملی فوتبال بحرین گفت که بازیکنان این تیم به دنبال غلبه مجدد بر تیم ملی ایران هستند.
به نقل از پارسی پیام، عبدالوهاب المالود در گفت‌وگو با سایت فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا)، درباره شرایط تیم ملی فوتبال بحرین در دیدارهای باقیمانده گروه C مقدماتی جام جهانی 2022 قطر و جام ملت‌های آسیا 2023 اظهار داشت: خودمان را به خوبی برای این بازی‌ها آماده کرده‌ایم و با یک مربی باتجربه و باهوش، واقعاً باانگیزه هستیم.

وی با اشاره به موفقیت‌های فوتبال بحرین در سال‌های اخیر تصریح کرد: پس از کسب عنوان قهرمانی در مسابقات غرب آسیا و جام خلیج فارس جاه‌طلبی زیادی داریم. در مسابقات انتخابی جام جهانی در ادوار گذشته، تجربه لازم برای موفقیت در بازی‌های بزرگ را نداشتیم.

هافبک تیم ملی بحرین در مورد برتری یک بر صفر مقابل ایران در بازی رفت، تساوی یک – یک در مقدماتی جام جهانی 2014 برابر تیم ملی کشورمان را یادآوری کرد و گفت: به یاد می‌آورم هواداران در بازی سال 2011 در ورزشگاه حاضر بودند و سهم زیادی در این مسابقه داشتند، اما ایران در پایان بازی را مساوی کرد. در آخرین دیدار با این تیم توانستیم برتری خود را به خاطر اشتیاق هواداران و تجربه بازیکنان حفظ کنیم.
المالود با بیان اینکه بحرین به دنبال آغاز مجدد مسابقات و پیروزی در هر سه دیدار بعدی است، خاطرنشان کرد: هر سه بازی برای ما حیاتی محسوب می‌شوند و هدف ما این است ک